Lot 151
Edgar Degas (Frans, 1834-1917)

De ster

gesigneerd 'Degas' (in de druk); met potlood signatuur 'E. Degas' (rechtsonder)

ets/aquatint, 26x18 cm (met lijst: 37x27 cm)

Conditie: waterschade op de hoek rechtsonder, verder goed

€ 400,00
€ 600,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400