Lot 165
Frank Algernon Stewart (Engels, 1877-1945)

'The Fernie, near Hallaton'

gesigneerd 'F.A. Stewart' (linksonder); getiteld (op de achterzijde)

aquarel, 24,5x46,5 cm (met lijst: 45,5x66,5 cm)

Conditie: papier iets verkleurd en vergeeld (op de randen), verder goed

€ 700,00
€ 1.000,00
€ 500,00

Hamerprijs: € 500