Lot 143
Raphaël Collin (Frans, 1850-1916)

Staand naakt

gesigneerd '- R - Collin -' (midden onder)

houtskool op papier, 35x30 cm (met lijst: 55x51 cm)

Conditie: papier iets vergeeld, papier iets gebobbeld, enkele vlekken en kreukels, verder goed

Raphaël Collin was een leerling van William Adolphe Bouguereau (Frans, 1825-1905) en Alexandre Cabanel (Frans, 1823-1889).

€ 200,00
€ 300,00
€ 325,00

Hamerprijs: € 325