Lot 142
Arjan van Gent (b. 1970)

Liggend vrouw in rood kimono

gesigneerd en gedateerd 'arjan van gent 2006' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 27,5x50 cm (met lijst: 43x65 cm)

€ 300,00
€ 400,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200