Lot 140
Arjan van Gent (b. 1970)

'Voluptas'

gesigneerd en gedateerd 'arjan van gent 2006' (rechtsonder); getiteld (op een label op de achterzijde)

olieverf op paneel, 27,5x50 cm (met lijst: 35x57 cm)

€ 300,00
€ 400,00
€ 450,00

Hamerprijs: € 450