Lot 122
Lucien Victor Guirand de Scévola (Frans, 1871-1950)

Lenteboeket

gesigneerd 'Guirand de Scévola' (linksonder)

olieverf op doek, 54x65 cm (met lijst: 72x83 cm)

Herkomst:

-Galerie Borghèse, Parijs, 20 november 1941.

Conditie: iets oppervlaktevuil, verder goed

€ 400,00
€ 600,00
€ 550,00

Hamerprijs: € 550