Lot 172
Toegeschreven aan Jan Jacob Teyler van Hall (19de eeuw) (2x)

Winter-en Zomerlandschap

2x aquarel, beide 18,5x28,5 cm (met lijst: 41x47 cm)

Conditie: foxing, papier vergeeld

€ 300,00
€ 500,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200