Lot 37
Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985)

Zuidelijke impressie

gesigneerd met initialen en gedateerd '56 / HKO' (linksonder)

olieverf op doek, 66x60 cm (met lijst: 76x71 cm)

Conditie: iets oppervlaktevuil, craquelé, verder goed

€ 600,00
€ 900,00
€ 600,00

Hamerprijs: € 600