Lot 31
Beschikbaar in aftersales
Pierre Sicard (Frans, 1900-1981)

Gezicht op de Pont Neuf met het Ruiterstandbeeld van Henri IV in de achtergrond

gesigneerd 'Pierre Sicard' (linksonder)

olieverf op doek, 73x116 cm (met lijst: 91x134 cm)

Conditie: iets oppervlaktevuil, verder goed.

€ 400,00
€ 600,00

Startbod: € 400