Lot 180
Dirk Hidde Nijland (1881-1955)

'De waterweg' / Waterweg bij Hoek van Holland

gesigneerd met initialen 'D.N.' (rechtsonder)

olieverf op doek, 66x96 cm (met lijst: 87x117 cm)
Geschilderd in 1937.

Provenance:
-Kunsthandel G.J. Nieuwenhuizen Segaar, Den Haag.

Conditie:
Goede authentieke staat.

€ 600,00
€ 800,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400