Lot 394
Lucie van Dam van Isselt (1871-1949)

Gezicht op de Pont Alexandre-III te Parijs

geannoteerd en gesigneerd 'Pont Alexandre Paris / L.v Dam v Isselt -' (rechtsonder)

aquarel en potlood op papier, 23x30,5 cm (met lijst: 35x44 cm)

Dit lot is opgenomen in de online oeuvrecatalogus van de kunstenaar: www.lucievandamvanisselt.nl, onder de 'reisaquarellen'.

Herkomst: -Kunsthandel Rubens, Rotterdam.

Conditie: papier vergeeld en lichte foxing, verder goed

€ 200,00
€ 300,00
€ 325,00

Hamerprijs: € 325