Lot 166
Théophile Gide (Frans, 1922-1890)

Drie Beagles in het bos

gesigneerd (rechtsonder)

aquarel, 38x50 cm (met lijst: 58x69 cm)

Conditie: papier vergeeld, een scheur (linksboven), verder goed

€ 300,00
€ 500,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180