Lot 384
Constant Artz (1870-1951)

Eenden aan de waterkant

gesigneerd 'Constant Artz' (linksonder)

aquarel, 32x23 cm (met lijst: 58x46 cm)

Conditie: goed.

€ 400,00
€ 600,00

Startbod: € 400