Lot 185
Willem Weissenbruch (1864-1941)

Polderlandschap met molen

gesigneerd 'Willem Weissenbruch' (linksonder)

olieverf op paneel, 27x20,5 cm (met lijst: 39x33 cm)

Provenance:
-Kunsthandel Roelofs, Amsterdam, inv. nr. 2368.

Conditie: glanzende vernislaag, voorts in goede staat

€ 300,00
€ 400,00
€ 350,00

Hamerprijs: € 350