Lot 10023
Classical Paintings & Drawings | 27 September - 11 October 2022
Herman Bogman (jr.) (1890-1975)

Een zonnige middag in het dorp

gesigneerd 'H. Bogman. Jr' (rechtsonder)

olieverf op doek, 30x40 cm (met lijst: 50x60 cm)

Herkomst:

-Kunsthandel Pieter A. Scheen, Den Haag, 1974, waar gekocht door de familie van de huidige eigenaar.

Conditie: oppervlaktevuil, craquelé, verder goed

€ 300,00
€ 500,00
€ 425,00

Hamerprijs: € 425