Lot 114
Naar Charles Louis Lucien Muller (19de eeuw)

Elegante dame

gedateerd met initialen 'CM' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 24x18 cm (met lijst: 39x33 cm)

Conditie: craquelé, iets oppervlaktevuil, verder goed

€ 400,00
€ 600,00

Startbod: € 400