Lot 110
Célestin Marschouw (Belgisch, 19de eeuw)

De liefdesbrief

gesigneerd 'Célestin Marschouw.' (rechtsonder); gesigneerd en gedateerd ' CM. / anno 1853' (op de achterzijde)

olieverf op paneel, 28x21 cm (met lijst: 46x40 cm)

Conditie: craquelé, verder goed

€ 800,00
€ 1.200,00

Startbod: € 800