Lot 112
Johannes Engel Masurel (1826-1915)

Vrouw met schrijflei in een keuken

gesigneerd 'J. E. Masurel' (rechtsonder)

olieverf op doek, 57x43 cm (met lijst: 71x57 cm)

Conditie: bedoekt, craquelé, oppervlaktevuil, verder goed

€ 500,00
€ 700,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400