Lot 1501
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 28 June - 12 July
Een paar Engelse stijl kandelaars met Utrechtse valse keuren

Deels getordeerd en deels met koordrand. Op vierkante voet. Gemerkt met nagebootste Utrechtse keuren. Eind 19e eeuw. 835/1000. H. ca 25 cm.

€ 300,00
€ 500,00
€ 325,00

Hamerprijs: € 325