Lot 187
Nicolaas Bastert (1854-1939)

Ruiter in een zomers landschap

gesigneerd 'N Bastert' (linksonder)

olieverf op doek, geplakt op paneel, 25x35,5 cm (met lijst: 34,5x45 cm)

Provenance:
-Kunsthandel E.J. van Wisselingh & Co., Amsterdam, inv. nr. 2985x.

Conditie: goed.

€ 300,00
€ 500,00
€ 375,00

Hamerprijs: € 375