Lot 108
Philip Sadée (1837-1904)

Na het doopsel in de dorpskerk

gesigneerd met initialen en gedateerd 'Julij 1866 / PS' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 36x30 cm (met lijst: 55x50 cm)

Herkomst:
-Venduehuis Auctioneers, 15 november 2017, lot 55, waar gekocht door familie van de huidige eigenaar.

Conditie: iets oppervlaktevuil, enkele retouches, verder goed

€ 800,00
€ 1.200,00
€ 650,00

Hamerprijs: € 650