Lot 100
Hollandse School (circa 1650) / Manier van Jacobus Leveck

Een portrait van een gentleman

olieverf op doek, 50x46 cm (met lijst: 63x58 cm)

Conditie: bedoekt, craquelé

€ 400,00
€ 600,00
€ 500,00

Hamerprijs: € 500