Lot 190
Willem jacobus Alberts (1912-1990)

Koeien bij de sloot

gesigneerd 'W.J. Alberts' (rechtsonder)

olieverf op doek, 60x50,5 cm (met lijst: 76x66 cm)

Provenance:
-Kunsthandel Koch, Den Haag.

Conditie: goed.

€ 400,00
€ 600,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300