Lot 86
Vladimir Goussev (Russisch, 1957)

'Fillettes dans le Jardin' / Watermeloen meisjes

gesigneerd in cyrillisch (linksonder en op de achterzijde), met certificaat van echtheid geschreven door de kunsthandel

olieverf op doek, 50x70 cm (met lijst: 69x90 cm)

Herkomst:

-France Art Gallery, Paris, inv. 21-12-223.

-Uit de collectie van de kunstenaar.

€ 1.000,00
€ 1.500,00
€ 1.200,00

Hamerprijs: € 1.200