Lot 171
Salomon Leonardus Verveer (1813-1876)

Wasdag bij de brug

gesigneerd 'SVerveer' (linksonder)

aquarel, 19x15 cm (met lijst: 33x27 cm)

Conditie: papier vergeeld, foxing, enkele vlekken zichtbaar, verder goed

€ 300,00
€ 500,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260