Lot 196
Evert Moll (1878-1955)

Rotterdamse havenscène

gesigneerd 'Evert Moll' (linksonder)

olieverf op doek, 49,5x66 cm (met lijst 68x84 cm)

Conditie: Bedoekt. UV licht vertoont gerestaureerde winkelhaak; bij daglicht vrijwel niet zichtbaar.

€ 1.000,00
€ 1.500,00

Startbod: € 1.000