Lot 404
Antonio Possenti (Italiaans, 1933-2016)

Interieur met oud man en vogels

gesigneerd 'Possenti' (middenonder)

olieverf op board, 30x40 cm (met lijst: 54x64 cm)

Herkomst:

-Veiling, Sotheby's, Amsterdam, 18 maart 1985, nr 377.

€ 300,00
€ 400,00
€ 600,00

Hamerprijs: € 600