Lot 156
Georges Gaudion (Frans, 1885–1942)

Interieur met boeket bij de raam

gesigneerd 'Gaudion' (rechtsboven)

gouache en aquarel op papier, 22x17 cm (met lijst: 35x30 cm)

Herkomst:

-Veiling, Toulouse, Studio Sale, november 2004.

€ 300,00
€ 400,00
€ 425,00

Hamerprijs: € 425