Lot 194
Evert Moll (1878-1955)

Scheveningse haven

gesigneerd 'Evert Moll' (rechtsonder)

olieverf op doek, 21x26,5 cm (met lijst: 35,5x42 cm)

Provenance:
-Veiling, Christie's, Amsterdam, 4 maart 1986.

Conditie: vernis vergeeld, verder in goede staat.

€ 500,00
€ 700,00
€ 650,00

Hamerprijs: € 650