Lot 62
Jules Dupré (Frans, 1811-1889)

Vrouw in het bos

gesigneerd met initialen 'J.D.' (rechtsonder)

aquarel, 12x9 cm (met lijst: 21x19 cm)

Conditie: papier vergeeld, lichte foxing, verder goed

€ 300,00
€ 400,00

Startbod: € 300