Lot 123
Piet van Wijngaerdt (1873-1964)

'Witte seringen en poinsettia'

gesigneerd 'Piet van Wijngaerdt' (rechtsboven); gesigneerd en getiteld (op de achterzijde)

olieverf op doek, 60x50 cm (met lijst: 73x63 cm)

Conditie: iets oppervlaktevuil, stukjes verfverlies, verder goed

€ 300,00
€ 500,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180