Lot 121
Ina Hooft (1894-1994)

Groot boeket

gesigneerd en gedateerd 'Ina Hooft / '72' (rechtsboven)

olieverf op doek geplakt op board, 56x42 cm (met lijst: 59x55 cm)

Herkomst:

-Kunsthandel Martinus Liernur, Den Haag (1926 - 1976), aangekocht in 1974.

Conditie: oppervlaktevuil, verder goed

€ 250,00
€ 350,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140