Lot 24
Beschikbaar in aftersales
Henk van Leeuwen (1890-1972) (3x)

I. Zelfportret
II. Bosrijk landschap
III. Zonovergoten hofje

I. gesigneerd 'H.v. Leeuwen v.o.' (linksonder)
II. gesigneerd met initialen 'HvL' (linksonder)
III. gesigneerd 'H.v. Leeuwen' (linksonder)

I. olieverf op doek, 24x18,5 cm (met lijst: 31x25 cm)
II. olieverf op paneel, 17x10 cm (met lijst: 26,5x20 cm)
III. olieverf op doek, 40x30 cm (met lijst: 53x43 cm)

Conditie: alle goed.

€ 300,00
€ 400,00

Startbod: € 300