Lot 401
Jan Sluijters (1881-1957)

Slapende baby

gesigneerd '.Jan Sluijters.' (linksboven)

potlood op papier, 50x42 cm (met lijst: 57x40 cm)

Herkomst: -Frans Buffa & Zonen, Amsterdam, nummer 3484.

Conditie: papier vergeeld, verder goed

€ 400,00
€ 600,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300