Lot 41
Ferdinand Bernhard Höppe (1841-1922)

Vrouw op een bosweg

gesigneerd 'B Höppe.' (linksonder)

olieverf op doek, 46,5x65 cm (met lijst: 61x80 cm)

Conditie: bedoekt, craquelé, oppervlaktevuil

€ 300,00
€ 500,00

Startbod: € 300