Lot 195
Egnatius Ydema (1876-1937)

Platbodems onder zeil

gesigneerd 'E Idema' (linksonder)

olieverf op doek, 32x43 cm (met lijst: 40x51 cm)

Conditie: Craquelé vooral in lucht zichtbaar. vernis erg vergeeld.

€ 800,00
€ 1.200,00

Startbod: € 800