Lot 40
Jan Kleintjes (1872-1955)

Aan de Dommel, Brabant

gesigneerd 'Jan L Kleintjes.' (rechtsonder)

olieverf op doek, 70x89 cm (met lijst: 89x109 cm)

Conditie: craquelé, iets oppervlaktevuil, verder goed

€ 800,00
€ 1.200,00
€ 4.600,00

Hamerprijs: € 4.600