Lot 451
David Borisovich Alkhovski (Russisch, 1912-1978)

Gezicht op Donetsk

gesigneerd (rechtsonder); gesigneerd, getiteld en gedateerd '1993' (op de achterzijde)

olieverf op doek, 75x90 cm (met lijst: 78x93 cm)

€ 400,00
€ 600,00
€ 375,00

Hamerprijs: € 375