Lot 39
Paul Bodifée (1866-1938)

Kersenbloesem

gesigneerd 'Paul Bodifée' (rechtsonder)

olieverf op doek, 35x49,5 cm (met lijst: 54x68 cm)

Conditie: craquelé, iets oppervlaktevuil, verder goed

€ 300,00
€ 500,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400