Lot 28
Herman Bogman Jr. (1890-1975)

Gezicht op de Marekerk in Leiden

gesigneerd 'H Bogman Jr' (linksonder)

olieverf op doek, 40x30 cm (met lijst: 60x50 cm)

Conditie: enig oppervlaktevuil, minieme craquelé, verder goed

€ 500,00
€ 800,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400