Lot 47
Beschikbaar in aftersales
Omgeving van Marinus Adrianus Koekkoek (1807-1868)

Reizigers op een landsweg

draagt initialen 'M.A.K.' (middenonder)

olieverf op doek, 58x47 cm (met lijst: 86x76 cm)

Conditie: craquelé

€ 500,00
€ 700,00

Startbod: € 500