Lot 29
Herman Bogman Jr. (1890-1975)

Gezicht op de Oude Kerk in Amsterdam

gesigneerd 'H. Bogman Jr' (rechtsonder)

olieverf op doek, 40x30 cm (met lijst: 58x48 cm)

Conditie: craquelé, enig oppervlaktevuil, verder goed

€ 300,00
€ 400,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180