Lot 414
Albertus Jacobus Sap van Drenthe (1835-1919)

Winterlandschap met een brug bij zonsondergang

gesigneerd 'A Sap. v. Drenthe' (rechtsonder)

olieverf op doek, 54x66 cm (met lijst: 73x86 cm)

Herkomst:
-Bij Galerie Gabriëls, Den Haag, alwaar gekocht door familie van de huidige eigenaar in 1990.

€ 400,00
€ 600,00
€ 1.300,00

Hamerprijs: € 1.300