Lot 26
Lucien Frank (Belgisch, 1857-1920)

De veerboot

gesigneerd 'L. Frank' (linksonder)

olieverf op doek, 30x38 cm (met lijst: 50x58 cm)

Conditie: bedoekt, iets oppervlaktevuil, vernis iets vergeeld, minieme craquelé, verder goed

€ 800,00
€ 1.200,00
€ 3.200,00

Hamerprijs: € 3.200