Lot 22
Emile Viegers (1921-1984)

Gezicht op Montmartre en de Sacré-Coeur

gesigneerd 'Emile.' (rechtsonder)

olieverf op doek, 80x100 cm (met lijst: 90x110 cm)

Conditie: enkele stukjes verfverlies, doek gebobbeld, oppervlaktevuil

Emile Viegers was de neef van Ben Viegers. Hij werkte in Parijs tijdens de jaren 1945-1949.

€ 700,00
€ 900,00

Startbod: € 700