Lot 19
Max Rädecker (1914-1987) (2x)

Strandgezicht

beide gesigneerd 'Max Rädecker' (rechtsonder)

beide gouache op papier, diverse afm van circa 48x61 cm (met lijst: 70x90 cm)

Conditie: papier iets vergeeld, verder goed

€ 200,00
€ 400,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100