Lot 18
Albert Rigaux (Belgisch, 1950)

Zonnige dag op het strand

gesigneerd 'Alb. Rigaux' (rechtsonder); met annotatie (op de achterzijde)

olieverf op doek, 50x60 cm (met lijst: 64x74 cm)

Conditie: goed.

€ 300,00
€ 500,00
€ 375,00

Hamerprijs: € 375