Lot 14
Beschikbaar in aftersales
Frans Vollmer (1913-1961)

Wasdag

gesigneerd 'Vollmer' (linksonder)

olieverf op board, 105x122 cm (met lijst: 115x132 cm)

€ 400,00
€ 600,00

Startbod: € 400