Lot 12
Beschikbaar in aftersales
Jos van den Berg (1905-1978)

Uitzicht op daken

gesigneerd 'Jos. v.d. Berg' (linksonder)

olieverf op doek, 50x59,5 cm (met lijst: 64x74 cm)

€ 300,00
€ 400,00

Startbod: € 300