Lot 11
Dimitrie Stiubei (Roemeens, 1901-1985)

Aankomst in Constantinopel

gesigneerd en gedateerd 'Stiubei / 1932' (rechtsonder)

olieverf op board, 49x70 cm (met lijst: 68x89 cm)

Conditie: iets oppervlaktevuil, verder goed.

€ 1.000,00
€ 1.500,00
€ 900,00

Hamerprijs: € 900